508 508 360

 
automobilePORUSZYMY TWÓJ BIZNES...

- Operowanie obrazem reklamowym, światłem, dźwiękiem w miejscu i porze dnia wybranej przez Klienta...
- Niski koszt jednostkowy dotarcia do odbiorcy ( od 0,50 gr.)...
- Alternatywa dla kosztownych kampanii outdoorowych i statycznych billboardów...
- Nowoczesne medium realizacji kampanii promocyjnej...
- Efektywna i ekonomiczna komunikacja z wyselekcjonowaną grupą docelową...
- Skuteczne narzędzie zwiększenia sprzedaży, promocji marki...
- Audiowizualność potęgująca siłę przekazu...

To kluczowe atuty mobilnych przyczep reklamowych AutoMobile, których wynajem pragniemy Państwu zaproponować.Co odróżnia AutoMobile od konkurencji?

 Jako jedyna z niewielu Firm oferujemy kompleksową obsługę zlecenia na wszystkich etapach: od przygotowania projektu graficznego, poprzez druk, wyklejenie mobila, aż po rzetelną realizację trasy przejazdu/ ekspozycji. Zasięgiem usług obejmujemy obszar Polski Północnej a w razie potrzeby realizujemy  także kampanie w większych miastach na terenie całego kraju. Elastyczność usług AutoMobile zakłada dopasowanie się do preferencji Klienta i maksymalne zadbanie o Jego komfort. Chętnie przyjedziemy do Państwa, doradzimy, przygotujemy projekt i zrealizujemy kampanię.

 

Mobil Media Plan

Mając na uwadze założenia akcji promocyjnej stworzyliśmy profesjonalny " Mobil Media Plan" , z uwzględnieniem dynamiki ruchu drogowego w konkretnych porach dnia, oraz lokalizacji kluczowych arterii komunikacyjnych. Jesteśmy do państwa dyspozycji w zakresie profesjonalnego wytyczania optymalnej trasy przejazdu/ ekspozycji przyczepy w oparciu o kilkuletnie doświadczenie , precyzyjny harmonogram oraz specyfikę grupy docelowej.Tabor AutoMobile

Posiadamy tabor 55 mobili, o wymiarach 5m. długości i 2,4 m. szerokości- gwarantujących widoczność komunikatu z obu stron.
Aby wzmocnić siłę przekazu reklamowego , proponujemy oświetlenie i udźwiękowienie przyczepy. Posiadają państwo jingle firmowy, spot radiowy lub inną formę audio promocji? Jeśli tak, namawiamy do wykorzystania ich w mobilnej kampanii. Jeśli nie, służymy doradztwem i zapleczem produkcyjnym w zakresie przygotowania udźwiękowienia ( nagranie spotu reklamowego z udziałem zawodowych lektorów)
Tabor AutoMobile można wykorzystać na dwa sposoby: jako ruchomą reklamę, która codziennie dociera do Odbiorców w innym miejscu i czasie lub jako stacjonarny nośnik reklamowy ( ekspozycja- postój przyczep, odbywa się we wskazanych godzinach i miejscach. Istnieje możliwość rotacji przyczep).

Gwarantujemy także pełne zaplecze serwisowe, ubezpieczenie oraz parkowanie mobila.Terminy Realizacji

Gwarantujemy optymalne terminy realizacji zlecenia, dopasowane do wymagań Klienta i terminów kampanii promocyjnej. Posiadamy świadomość, że niektóre zlecenia mają charakter priorytetowy!